Aktualnie jesteś: Strona główna \ Oferty \ Osiedle Domów Energooszczędnych Passivia
dom willa miejska blok / apartamentowiec

Osiedle Domów Energooszczędnych PassiviaPowierzchnia: 65 m2 - 65 m2
Cena: 321 000 zł - 345 000 zł
Typ nieruchomości: Dom
Lokalizacja: Poznań
Developer:
Szczegóły oferty: passivia.developerka.poznan.pl
 
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą w Poznaniu inwestycją osiedla domów pasywnych w Poznaniu 
 
Dom pasywny wyróżnia bardzo niskie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania.
 
Przewaga domu pasywnego w stosunku do budynku konwencjonalnego jest podobna do przewagi nowego auta, które wchodziłoby obecnie na rynek i zamiast 12 litrów benzyny zużywałoby tylko 1,5 litra na 100 km. Czy auto zużywające 1,5 litra benzyny na 100 km zamiast 12 litrów jest innowacyjne?
 
Dom pasywny jest najtańszym rozwiązaniem jeżeli policzy się miesięczne koszty spłaty inwestycji, koszty eksploatacyjne i koszty utrzymania budynku jako jedno bciążenie miesięczne.
 
ZALETY DOMU PASYWNEGO:
 
  • Płacą Państwo około 8 razy mniej za ciepło potrzebne do ogrzania domu 
  • Zdecydowanie wyższy codzienny komfort życia i czyste powietrze w domu poprzez wymuszoną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła
  • Zdecydowanie mniejsza zależność a właściwie uniezależnienie się od ciągle wzrastających cen nośników energii
  • Będą Państwo w posiadaniu domu o zdecydowanie większej wartości rynkowej, który także za 20 lat będzie domem innowacyjnym i nowoczesnym Inwestycja to sześć domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (czyli trzy zespoły budynków) podzielonych na dwa mieszkania każdy, czyli łącznie 12 mieszkań o metrażach około 65m2 z ogródkiem. 
 
W przypadku zainteresowania Klienta całym domem, projekt zostanie dostosowany do zmiany dwóch mieszkań w dom jednorodzinny. Oprócz klasycznej, ciekawie wymyślonej architektury z ładnie wkomponowaną zewnętrzną klatką schodową, dostępem do ogrodu dla każdego Użytkownika mieszkania (każde mieszkanie niezależnie od tego czy na parterze czy na piętrze posiada własny ogród; oprócz tego każde mieszkanie na piętrze posiada własny balkon) inwestycja oferuje możliwość wyboru układu funkcjonalnego (klasyczny z pokojem dziennym od południa lub wybrany przez Kupującego 
 
LOKALIZACJA 
 
OSIEDLE DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH zostało zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą zamieszkać w Poznaniu i na codzienny dojazd do pracy chcą poświęcić nie więcej niż 15 minut, ale po pracy cenią sobie spokój niezakłócony wielkomiejskim hałasem.
 
Lokalizacja osiedla „PASSIVIA” pozwala na dogodny dojazd zarówno do centrum Lubonia (5 minut samochodem), jak i do centrum Poznania (15 minut). W bliskim sąsiedztwie znajdują się też przedszkola i szkoły (w promieniu max. 2 km). Z Kotowa swobodnie można również dojechać do Centrum Handlowego Komorniki - Auchan, Leroy Merlin, NORAUTO (5 minut) lub centrum handlowego Pajo w Luboniu (4 minuty). Dojazd z osiedla do drogi szybkiego ruchu S5 (ul. Głogowska) zajmuje około 2 minut, a do wjazdu na autostradę A2 – około 4 minut. Przystanek autobusowy linii, które zapewniają dojazd do Pętli Górczyn znajduje się natomiast niecałe 200 m od osiedla.
 
OFERTA 
 
12 lokali po 65 m2 z ogródkami (piętro - dodatkowo balkon) CENA od 321 000 zł Istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na zakup mieszkania energooszczędnego w wysokości 11.000 złotych w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Gwarancja jakości potwierdzona zostanie certyfikatem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej.
 
KONTAKT oraz więcej szczegółów biuro@az.poznan.pl tel: 61-868-65-45

 

Osiedle Domów Energooszczędnych PassiviaOsiedle Domów Energooszczędnych PassiviaOsiedle Domów Energooszczędnych Passivia